RazemQ
Centrum Medyczno – Terapeutyczne

Powstało z myślą o niesieniu pomocy każdej cierpiącej osobie. Centrum to otwarte, przyjazne miejsce, w którym w sposób profesjonalny przeprowadzamy diagnostykę, leczenie i terapię.

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, krótki czas oczekiwania na wizytę, życzliwą i przyjazną atmosferę, która pozwala pracować nawet najbardziej nieśmiałym dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Prowadzimy terapię: psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, oraz integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży, terapię dla dzieci uzależnionych od internetu, gier. Dla osób dorosłych prowadzimy terapię zaburzeń nerwicowych, depresji, uzależnienia, problemów małżeńskich, zaburzeń osobowości, DDA.

Do Państwa dyspozycji są także porady psychiatry i neurologa. Pomagamy w problemach rozwojowych i trudnościach wychowawczych.

Zapraszamy na konsultacje, a także na regularną terapię indywidualną lub grupową. Stawiamy na dobrą komunikację pomiędzy terapeutami, lekarzami a naszymi klientami gdyż RAZEM łatwiej będzie nam pokonać wszelkie trudności i problemy i dojść do satysfakcjonującej dla Ciebie zmiany.

Indywidualne podejście i wspólne zaangażowanie pozwoli w sposób odpowiedni dobrać metody leczenia i pracy terapeutycznej. Jesteśmy zespołem otwartym na nowe kierunki i metody pracy a nasza gotowość rozwoju zapewni Państwu najlepszą pomoc. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Udzielana przez naszych specjalistów pomoc jest profesjonalna, rzetelna, sprawna i poufna. Zawsze jest świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej..

Jak zacząć terapię?

1

Skontaktuj się z nami

Wybierz dla siebie najbardziej komfortową formę kontaktu. Jesteśmy dyspozycyjni pod telefonem, mailem, messengerem, przez formularz kontaktowy oraz osobiście w dwóch placówkach w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.

2

Wstępna diagnoza problemu

Malesuada fames ac turpis egestas integer eget aliquet nibh. Egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi leo urna molestie at.

3

Wybór terapii i specjalisty

Malesuada fames ac turpis egestas integer eget aliquet nibh. Egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi leo urna molestie at.